DRUK WIELKOFOMRATOWY

REKLAMA ZEWNĘTRZNA / REKLAMA WEWNĘTRZNA
REPRODUKCJE NA PŁÓTNIE
REKLAMA NA SAMOCHODACH
GRAFIKI OKIENNE
FOTOTAPETY
PLAKATY
ZDJĘCIA DRUKOWANE NA RÓŻNYCH MATERIAŁACH
SZYLDY I TABLICE REKLAMOWE
PARAWANY, STOJAKI
BILBORDY
BANERY
SIATKA MASH
CITYLIGHT
KASETONY
POTYKACZE
NAKLEJKI WIELKOFORMATOWE
NAKLEJKI PODŁOGOWE
BANERY ROLL-UP, PAJAKI ŚCIANKI
REKLAMA WYCINANA PLOTEROWO

Oferujemy wielkoformatowy druk solwentowy na rozmaitych mediach: papierach, banerach, siatkach, foliach samoprzylepnych, foliach do podświetleń, materiałach artystycznych i wielu innych. Wydruki charakteryzują się dużą odpornością na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. Drukujemy
w rozdzielczościach od 360 dpi do 1440 dpi, maksymalna szerokość zadrukowanego podłoża to 160 cm (przy większych rozmiarach dla banerów i siatek istnieje możliwość łączenia).

Teraz możesz drukować w dużym formacie z najwyższą jakością niskie nakłady plakatów, przygotować ekspozycje na targi, eventy, prezentacje, spersonalizować nakład w zależności od potrzeb (inna grafika na każdym plakacie). Drukujemy i wykańczamy banery oraz siatki, wykonujemy stojaki, roll-up'y i inne systemy wystawiennicze. Laminujemy papier, folie, naklejki podłogowe, naklejamy wydruki na płyty PCV, blachy i inne podłoża. Możemy wykonać dla Ciebie billboardy, tablice informacyjne, szyldy, siatki i banery na rusztowania lub elewacje budynków, wykleić grafiką samochód, witrynę sklepową, itp.

Na życzenie Klienta przygotowujemy projekty z materiałów powierzonych bądź też wykorzystując naszą bazę materiałów, zdjęć etc...
Jeżeli zdecydujesz się wykonać projekt samodzielnie, zadbaj o to, by spełnił on podstawowe wymogi dla druku wielkoformatowego, offsetowego lub cyfrowego.
Projekty przed drukiem wysyłamy do akceptacji.
Projekty są własnością intelektualną naszej firmy i nie mogą być wykorzystywane bez naszej zgody!