MEDIA DO DRUKU

FOLIA SAMOPRZYLEPNA

Drukujemy tylko na renomowanych i sprawdzonych foliach.
Folia jest samoprzylepna, biała, mleczna lub bezbarwna, wyposażona w transparentny klej akrylowy. Przeznaczona jest do zastosowań zarówno krótko, średnio i długookresowych, w grafice zewnętrznej
i wewnętrznej. Folia biała występuje w błysku i w macie.

FOLIA OWV (ONE WAY VISION)

Folia samoprzylepna OWV, perforowana, biała z białym podkładem, wyposażona w klej solwentowy, usuwalny. Obszar zadruku od 40 do 53%. Folia przeznaczona jest do zewnętrznych grafik okiennych,
w tym reklam na środkach transportu.

BANERY LAMINOWANE

Oferujemy banery powlekane i laminowane w gramaturach od 440 do 510g. Dzięki swoim właściwościom bardzo dobrze nadają się one na ekspozycje w dużych wymiarach na zewnątrz (outdoor)
i wewnątrz (indoor). Stosowane są one na różnego rodzaju rusztowaniach, ścianach, konstrukcjach wolnostojących, ramach. Wydruki na życzenie wykańczamy oraz oczkujemy.

PLAKATY

Drukujemy na papierach satynowych 135g i 200g oraz na papierach fotograficznych w wysokiej rozdzielczości. Nasze plakaty wiszą zarówno na mieście jak i w budynkach, halach, biurach, poznasz
je po najwyższej jakości zarówno papieru jak i nadruku.

PŁÓTNO/CANVAS

Canvas czyli drukowanie obrazów na płótnie. Nie ważne czy interesujesz się sztuką czy obraz na płótnie jest Ci potrzebny do innych zastosowań, u nas znajdziesz szeroki wachlarz możliwości. Na życzenie Klienta wydruk naciągamy na antyramę. Świadczymy usługi od samego początku do samego końca, Ty dostajesz gotowy produkt.

PŁYTY PCV

Cięte na wymiar płyty PCV. Doskonała jakość, odporne na działania atmosferyczne. Płyty PCV mają duże zastosowanie w działaniach zarówno prezentacyjnych jak i dekoracyjnych. Idealne do szyldów i reklam zewnętrznych, ale sprawdzają się również jako tabliczka mocowana do ściany na kółkach dystansowych.

SIATKI MESH

Proponujemy Państwu siatki Mesh w gramaturze 370g z podkładem. Bardzo dobrze nadają
się na ekspozycje w dużych formatach, trudnych warunkach atmosferycznych. Głównie stosowane
są na różnego rodzaju rusztowaniach, ścianach, konstrukcjach wolnostojacych. Wydruki na życzenie wykańczamy oraz oczkujemy.